Kategorie

Výrobci

Dodavatelé

Žádný dodavatel

PrestaShop

Odběr novinek [Newsletter]

Držák s přísavkou Zobrazit v plné velikosti

Držák s přísavkou

Velmi kvalitní, multifunkční držák / stativ s přísavkou, je to dokonalý výrobek, který umožňuje stabilní připevnění  kamery GoPro k většině povrchů, jako je automobilové sklo, motor, automobilová kapota, stěny, okna atd.

Stativ má přísavku s průměrem 68mm, která zaručuje bezpečné a stabilní připevnění kamery i v těch nejhorších podmínkách a místech, ve kterých jsou velká přetížení .

Více informací

1 Produkt je na skladě

Upozornění: poslední kus skladem!

100,00 Kč

Montáž stativu je velmi jednoduchý a rychlý. Držák má blokaci typu „twist lock”, která umožňuje montáž stativu na každém hladkém a neporézním povrchu. Stačí uvolnit závěs držáku, dát stativ na rovný povrch, zmáčknout a zavřít závěs. Musíte pamatovat, že nemůžete připojit držák k drsným povrchům, špinavým a mastným. Znečištěné povrchy musíte vyčistit před připevněním stativu.


Hlava stativu má speciální připevnění pro rychlospojku, ve kterém můžete rychle a jednoduše umístit kameru GoPro. Stačí vložit kameru zapojenou na standarní rychlospojce (tovární držák) dokud nezapadne v portu. Kamera bude stabilně zapojena, a když ji budete chtít vytáhnout, stačí uvolnit blokaci rychlospojky. Zaručuje to velmi pevné, solidní a rychlé připevnění kamery GoPro k držáku. 


Držák má 2 nastavitelné hlavy, každá umožňuje plynulou regulaci polohy v rozsahu 180 stupňů. Jedna zaručuje změnu polohy vertikálně a druhá horizontálně. Panty hlav jsou velmi solidní, co zaručuje stabilní upevnění v poloze, kterou jste vybrali i při velkých vnějších silách, např. silný vítr nebo odstředivá síla.


Stativ je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, co zaručuje jeho odolnost a ideální přizpůsobení ke kameře AEE,GoPro.